Արմեն Մարտիրոսյանը դեռ ոստիկանությունում է
«Ժառանգություն» կուսակցության անդամ Անահիտ Բախշյանը «Հետքի» հետ զրույցում ասաց, որ դեռ ոստիկանության Արաբկիրի բաժանմունքում է գտնվում «Ժառանգության» փոխնախագահ, նախկին պատգամավոր Արմեն Մարտիրոսյանը:
Ըստ Անահիտ Բախշյանի` Արմեն Մարտիրոսյանի քթից արյուն է հոսել, երբ նրան տարել են ոստիկանություն, սակայն այս պահին չեն կարող ասել` նրա քիթը կոտրվա՞ծ է, թե՞ ոչ:
Անահիտ Բախշյանի փոխանցմամբ` Արմեն Մարտիրոսյանը հեռախոսով խոսել է իր հետ, հանգստացրել է, իսկ այս պահին Արաբկիրի ոստիկանության բաժանմունքում են գտնվում ԱԺ պատգամավոր Թեւան Պողոսյանը, նախկին օմբուդսմեն Լարիսա Ալավերդյանը եւ փաստաբան Սեդա Սաֆարյանը:
Նշենք, որ ըստ մամուլում շրջանառվող լուրերի՝ այսօր Բաղրամյան պողոտայում ոստիկանները ծեծի են ենթարկել Արմեն Մարտիրոսյանին եւ տարել ոստիկանական բաժանմունք: Այդ միջադեպից առաջ էլ ոստիկաններն են հարվածել նրա մորը, ինչից դրդված էլ Արմեն Մարտիրոսյանը դիմել է ինքնապաշտպանության:
Լուսանկարը՝ news.am
shan het @nkerutyun ara payt@ dzerqits mi gtsi. ment@ mnum a ment
Օլիգարխային կլանը խուճապի մեջ է:Պատկերացնում եմ,թե Բաղրամյան 26-ում շամպայնն այօր ինչքան անհամ պիտի թվա:

Армен Мартиросян все еще находится в отделении полиции
Заместитель председателя партии "Наследие", бывший депутат Национального Собрания Армен Мартиросян все еще находится в отделении полиции Арабкирского административного округа. Об этом в беседе с "Hetq" сообщила член "Наследия" Анаит Бахшян.
По ее словам, когда Армена Мартиросяна забирали в полицию, из его носа текла кровь, однако в настоящий момент трудно сказать, есть у него перелом носа или нет.
Анаит Бахшян также сообщила, что Мартиросян разговаривал с ней по телефону, успокоил ее. Сейчас в отделении полиции Арабкирского округа находятся депутат НС Теван Погосян, бывший омбудсмен РА Лариса Алавердян и адвокат Седа Сафарян.
По сведениям СМИ сегодня Армен Мартиросян был избит полицейскими и доставлен в отделение полиции. До этого инцидента правоохранители ударили его мать, что и заставило А.Мартиросяна прибегнуть к самообороне.