Մալաթիա-Սեբաստիա. «Ոչ»՝ 329, «Այո»՝ 177
Թիվ 8/12 ընտրատեղամասում (Մալաթիա-Սեբաստիա) հիմնական և լրացուցիչ ցուցակներում գրանցված 1662 քաղաքացուց 509-ը կատարեցին իրենց քաղաքացիական պարտքը, որոնցից 100-ը նույնականացման քարտով:
«Այո»-ի օգտին քվեարկել է 177, իսկ «Ոչ»-ի օգտին 329 անձ, անվավեր է համարվել 30 քվեաթերթիկ:
Հանձնաժողովի նախագահ Սպարտակ Ասոյանը նշեց,որ քվեարակությունը պասիվ էր, հիմանականում մեծահասակներ էին:
Ընտրատեղամասում դիտորդ չկար,վստահված անձինք երեքն էին՝ՀՀԿ,ՀՅԴ,ՕԵԿ կուսակցություններից:
Մինչ 8/12-ում հաշվում էին քվեարկության արդյունքները, հարևան 8/13-ում աղմուկ էր բարձրացել, ոստիկանները թույլ չէին տալիս լրագրողներին մոտենալ ընտրատեղամասին և պարզել՝ ինչ է կատարվում: Րոպեներ անց աղմուկը դադարեց, հանձնաժողովից չցանկացան մեկնաբանություն տալ:

Малатия-Себастия: 329 "Нет", 117 "Да"
На избирательном участке 8/12 в столичном округе Малатия-Себастия из зарегистрированных в основном и дополнительном списках 1662 избирателей свой гражданский долг выполнили 509. "Да" проголосовали 177 человек, "Нет" - 329. 30 бюллетеней признаны недействительными. Наблюдателей на избирательном участке не было, доверенные лица представляли Республиканскую партию, АРФ Дашнакцутюн, партию "Оринац еркир".
Когда на участке 8/12 подсчитывали голоса, на соседнем участке 8/13 поднялся шум. Полицейские не разрешили журналистам подойти поближе, чтобы узнать, что происходит. Через несколько минут шум стих. В избирательной комиссии не пожелали прокомментировать произошедшее.