Կոնվերս Բանկը գործարկել է շահավետ ակցիա գործարար կանանց համար՝ «Converse4Women»
Կոնվերս Բանկը հայտարարում է ակցիա գործարար կանանց համար՝ առաջարկելով «Converse4Women» բանկային ծառայությունների փաթեթը, որի շրջանակում նախատեսվում է ինչպես սկսնակ /startup/, այնպես էլ գործող բիզնեսի ֆինանսավորում և բանկային համալիր ծառայությունների տրամադրում արտոնյալ պայմաններով:
Ակցիայի հնարավարություններից կարող են օգտվել կին անհատ ձեռնարկատերերը, իրավաբանական անձինք, ում առնվազն 50% բաժնետերերը կամ ուղղակի և անուղղակի մասնակցությամբ վերջնական շահառուները կանայք են:
«Կոնվերս Բանկում կարևորում են կանանց համապարփակ բանկային ծառայությունների մատուցումը և պարբերաբար հանդես գալիս տարբեր լոյալության ծրագրերով, CashBack ակցիաներով, զեղչերով, պրոդուկտներով, ինչպես նաև կին հաճախորդներին է  առաջարկում Woman’s քարտատեսակը, որ մշակվել է՝ հաշվի առնելով կանանց նախասիրություններն ու պահանջները: Այսօր, «Converse4Women»-ի գործարկմամբ, մենք հայտարարում ենք նաև գործարար կանանց համար մշակված առաջարկի ներդրման մասին »,-ասել են  Կոնվերս Բանկում:
«Converse4Women» ակցիայի շրջանակում Բանկն իր գործող և նոր հաճախորդներին առաջարկում է դրամային, դոլարային և եվրոյով վարկավորում՝ մինչև 7 տարի ժամկետով, ՀՀ դրամով սկսած 11,5%, դոլարով՝ սկսած 8.5%, իսկ եվրոյով՝ սկսած 6.75% տարեկան տոկոսադրույքից:
Իրավաբանական անձ հաճախորդները վարկավորման դեպքում կարող են անվճար օգտվել հետևյալ ծառայություններից՝ ընթացիկ հաշիվների բացում և վարում, Ինտերնետ-Բանկ ծառայության տրամադրում, առաջին տարվա համար՝ POS տերմինալներով վճարային քարտերի սպասարկումը և այլն: Իսկ ֆիզիկական անձինք անվճար հնարավորություն են ունենալու օգտվել հետևյալ ծառայություններից՝ Խնայողական հաշվի բացում և վարում, Փաթեթի գործողության ընթացքում մեկ Woman’s Card վճարային քարտի տրամադրում և սպասարկում անվճար, իսկ մեկ Visa Classic, Visa Gold կամ Mastercard Gold վճարային քարտի տրամադրումն և սպասարկումը կիրականացվի 50% նվազեցված վճարով:
Բանկում հայտնել են նաև, որ ակցիայի շրջանակներում նախատեսվում է նաև առևտրի, սպասարկման, արտադրության, տուրիզմի և գյուղատնտեսության ոլորտում բիզնեսով զբաղվող գործարարներին անվճար ֆինանսական խորհրդատվության տրամադրում:

The following is an unedited paid Converse Bank press release.
Converse Bank is starting a campaign for businesswomen and offers “Converse4Women” packaged banking services to finance startup and going businesses and complex banking services on advantageous terms.
The women sole proprietors and the legal entities where at least 50% shareholder or end beneficiary holding direct or indirect interest are women are eligible to participate in the campaign.
“We at Converse Bank pay particular attention to rendering comprehensive banking services to women and regularly offer women oriented loyalty programs, CashBack actions, discounts and products, and as well the Woman’s card designed to meet the preferences and demands of women.  Today, with the launch of “Converse4Women” we are introducing our new product specifically tailored for businesswomen,” the Bank representative said.
Within the scope of “Converse4Women” campaign, the Bank intends to issue AMD, USD and EUR loans at up to 7-year maturity and at annual interest rate starting from 11.5% for AMD, 8.5% for USD and 6.75% for EUR loans to its existing and new customers.
The corporate customers having received the loan can also use various services free of charge, such as opening and management of current accounts, e-banking, servicing of payment cards at POS terminals and the like.  The individual customers will enjoy the privilege of opening and management of savings account and issuance and servicing of one Women’s card free of charge, and issuance and servicing of one Visa Classic, Visa Gold or MasterCard Gold card at 50% discount throughout the campaign.
In addition, the Bank plans to provide free financial advice to businessmen engaged in trade, services, manufacturing, tourism and agriculture.