Կոնվերս Բանկը գործարկել է շահավետ ակցիա գործարար կանանց համար՝ «Converse4Women»
Կոնվերս Բանկը հայտարարում է ակցիա գործարար կանանց համար՝ առաջարկելով «Converse4Women» բանկային ծառայությունների փաթեթը, որի շրջանակում նախատեսվում է ինչպես սկսնակ /startup/, այնպես էլ գործող բիզնեսի ֆինանսավորում և բանկային համալիր ծառայությունների տրամադրում արտոնյալ պայմաններով:
Ակցիայի հնարավարություններից կարող են օգտվել կին անհատ ձեռնարկատերերը, իրավաբանական անձինք, ում առնվազն 50% բաժնետերերը կամ ուղղակի և անուղղակի մասնակցությամբ վերջնական շահառուները կանայք են:
«Կոնվերս Բանկում կարևորում են կանանց համապարփակ բանկային ծառայությունների մատուցումը և պարբերաբար հանդես գալիս տարբեր լոյալության ծրագրերով, CashBack ակցիաներով, զեղչերով, պրոդուկտներով, ինչպես նաև կին հաճախորդներին է  առաջարկում Woman’s քարտատեսակը, որ մշակվել է՝ հաշվի առնելով կանանց նախասիրություններն ու պահանջները: Այսօր, «Converse4Women»-ի գործարկմամբ, մենք հայտարարում ենք նաև գործարար կանանց համար մշակված առաջարկի ներդրման մասին »,-ասել են  Կոնվերս Բանկում:
«Converse4Women» ակցիայի շրջանակում Բանկն իր գործող և նոր հաճախորդներին առաջարկում է դրամային, դոլարային և եվրոյով վարկավորում՝ մինչև 7 տարի ժամկետով, ՀՀ դրամով սկսած 11,5%, դոլարով՝ սկսած 8.5%, իսկ եվրոյով՝ սկսած 6.75% տարեկան տոկոսադրույքից:
Իրավաբանական անձ հաճախորդները վարկավորման դեպքում կարող են անվճար օգտվել հետևյալ ծառայություններից՝ ընթացիկ հաշիվների բացում և վարում, Ինտերնետ-Բանկ ծառայության տրամադրում, առաջին տարվա համար՝ POS տերմինալներով վճարային քարտերի սպասարկումը և այլն: Իսկ ֆիզիկական անձինք անվճար հնարավորություն են ունենալու օգտվել հետևյալ ծառայություններից՝ Խնայողական հաշվի բացում և վարում, Փաթեթի գործողության ընթացքում մեկ Woman’s Card վճարային քարտի տրամադրում և սպասարկում անվճար, իսկ մեկ Visa Classic, Visa Gold կամ Mastercard Gold վճարային քարտի տրամադրումն և սպասարկումը կիրականացվի 50% նվազեցված վճարով:
Բանկում հայտնել են նաև, որ ակցիայի շրջանակներում նախատեսվում է նաև առևտրի, սպասարկման, արտադրության, տուրիզմի և գյուղատնտեսության ոլորտում բիզնեսով զբաղվող գործարարներին անվճար ֆինանսական խորհրդատվության տրամադրում:

Конверс Банк начал кампанию для женщин-предпринимателей - «Converse4Women»
Конверс Банк объявляет акцию для женщин - предпринимателей, предлагая ассортимент услуг, «Converse4Women», в рамках которого ожидается финансирование как стартапов, так и для действующего бизнеса, и обеспечит комплекс банковских услуг на льготных условиях.
Акцией смогут воспользоваться женщины-предприниматели, юридические лица, в которых владельцами 50% акций или конечными бенефициарами с прямым и косвенным участием являются женщины.
«Конверс Банк придает большое значение предоставлению комплексных банковских услуг для женщин и регулярно выступает с различными программами лояльности, акциями CashBack, скидками, продуктами, а также предлагает клиентам-женщинам карточный продукт Woman's,  которая была разработана, с учетом требований и предпочтений женщин. "Сегодня, с запуском «Converse4Women» - мы объявляем о введении предложения, предназначенного для женщин-предпринимателей",- говорится в сообщении Конверс Банка.
В рамках акции «Converse4Women» Банк предлагает своим действующим и новым клиентам кредитование в драмах, долларах и евро со сроком до 7 лет,: в драмах - по ежегодному проценту от 11,5%, в долларах США - от 8,5% в евро от 6,75% годовых.
В случае кредитования корпоративные клиенты смогут воспользоваться следующими услугами: открытие и ведение текущих счетов и обслуживание, предоставление интернет-банкинга,  в первый год - обслуживание платежных карт через POS терминалы т.д. А физическим лицам будут бесплатно доступны следующие услуги: открытие и обслуживание сберегательного счета; в рамках действия Пакета, предоставление и бесплатное обслуживание одной карты Woman’s Card, а для Visa Classic, Visa Gold или  Mastercard Gold - предоставление карты и ее обслуживание будет производиться по стоимости ниже на 50%.
Банк сообщил , что в рамках акции также предполагается предоставление бесплатного финансового консультирования для предпринимателей , занятых в сфере торговли, услуг, промышленности, туристического бизнеса и сельского хозяйства.