Կոնվերս Բանկը շարունակում է պրեմիում դասի ավտոմեքենաների ձեռքբերման վարկի ակցիան
Կոնվերս Բանկը «Ֆորա պրեմիում» ընկերության հետ համագործակցության շրջանակում առաջարկում է այդ ընկերությունից ավտոմեքենաների ձեռքբերում մրցունակ պայմաններով:
«Կոնվերս Բանկի հերթական շահավետ առաջարկի շրջանակներում Բանկը հաճախորդներին առաջարկում է առաջնային շուկայից պրեմիում դասի ավտոմեքենաների ձեռբերման ֆինանսավորում՝ շուկայում առկա նմանատիպ պրոդուկտների համեմատ ցածր տոկոսադրույքով: Վարկավորման առավելագույն չափը 50 մլն դրամն է, ժամկետը՝ 36 ամիս, տոկոսադրույքը՝ տարեկան 3 տոկոս: Ակցիայի այլ առավելություններից առանձնանում է նաև կանխավճարի չափը՝ սկսած 10 տոկոսից»,- ասել են Բանկում:
Տրանսպորտային միջոցի գնահատում չի իրականացվում: Որպես գրավադրման արժեք հիմք է ընդունվում ավտոսրահի կողմից հաճախորդին տրված փաստաթղթում նշված արժեքը:

Конверс Банк. Aкция на приобретение автомобилей премиум-класса
Конверс Банк объявляет акцию на приобретение автомобилей премиум-класса от компании « Фора премиум », предлагая при этом выгодные условия.
"В рамках очередной выгодной акции от Конверс Банкa, банк предлагает клиентам финансирование на приобретение автомобилей премиум класса из первичного рынка, по низкой процентной ставке. Максимальная сумма кредита составляет 50 млн драмов за период 36 месяцев, годовая процентная ставка 3%. Среди преимуществ акции также можно выделить размер первоначального взноса - начиная с 10 процентов , " говорится в сообщении Банка.
Оценка транспортных средств не производится. В качестве залоговой стоимости принимается стоимость, которая указана в документах, представленных клиенту автосалоном.