Գիշերային ակումբ գնալու հետեւանքները. դատախազը հեռացվել է
Այսօր ստացվել է ահազանգ Արմավիրի մարզի դատախազության աշխատակցի կողմից դատախազին ոչ հարիր վարքագիծ դրսեւորելու վերաբերյալ, ինչը հաստատվել է: Պարզվել է, որ Արմավիրի դատախազության դատախազ Դավիթ Բարոյանը 2012 թվականի փետրվարի 16-ի լույս 17-ի գիշերն ընկերոջ հետ միասին գնացել է իր բնակության վայրին մոտ գտնվող գիշերային ակումբ, որտեղ չարաշահել է ալկոհոլը եւ թույլ տվել դատախազին ոչ հարիր վարքագիծ:
«Այդ հանգամանքը հաստատել է նաեւ Դ. Բարոյանը եւ զղջացել կատարվածի համար: ՀՀ գլխավոր դատախազի հրամանով այսօր նա հեռացվել է դատախազության համակարգից»,- հաղորդում է գլխավոր դատախազի մամուլի ծառայությունը:

Последствия посещения ночного клуба: прокурор уволен
Сегодня поступил сигнал о недостойном поведении сотрудника прокуратуры Армавирской области. Оказалось, что в ночь с 16-го на 17-е февраля 2012 г. прокурор прокуратуры Армавирской области Давид Бароян вместе с товарищем посетил находившийся по месту жительства ночной клуб, где злоупотребил алкоголем и проявил недостойное прокурора поведение.
«Данный факт подтвердил также Д.Бароян, который сожалеет о случившемся. Приказом генпрокурора РА Бароян сегодня был уволен из системы прокуратуры»,- сообщает пресс-служба генпрокурора РА.