Նիկոլ Փաշինյանն ընդունել է Քիմ Քարդաշյանին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը կառավարության շենքում ընդունել է WCIT-2019-ին մասնակցելու նպատակով Հայաստանում գտնվող Քիմ Քարդաշյանին։
Ըստ վարչապետի պաշտոնական կայքի տարածած հաղորդագրության՝ Նիկոլ Փաշինյանը և Քիմ Քարդաշյանը մտքեր են փոխանակել Հայոց ցեղասպանության միջազգային ճանաչման և դատապարտման գործընթացի, հայ ինքնության պահպանման, Հայաստանի հասարակական-քաղաքական, տնտեսական կյանքում կանանց ակտիվության և ներգրավվածության, ՏՏ 23-րդ համաշխարհային համաժողովի շրջանակում համագործակցության համար ընձեռվող հնարավորությունների շուրջ:
Հիշեցնենք՝ ավելի վաղ Քիմ Քարդաշյանին և նրա քրոջը՝ Քորթնիին, հյուրընկալել էր նաև Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը։

Pashinyan and Kim Kardashian Meet in Yerevan
Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan today met with Kim Kardashian, who is in Armenia to participate in WCIT-2019.
According to a statement released by the Prime Minister's official website, Nikol Pashinyan and Kim Kardashian exchanged views on the process of international recognition and condemnation of the Armenian Genocide, preservation of Armenian identity, opportunities for women's engagement in public and political life, economic life in Armenia, and possible cooperation within the scope of the 23rd World IT Forum.