Բակո Սահակյանը հանդիպել է կուսակցությունների ներկայացուցիչներին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը դեկտեմբերի 12-ին հանդիպում է ունեցել «Ազատ Հայրենիք», Արցախի ժողովրդավարական եւ «Հայ հեղափոխական դաշնակցություն» կուսակցությունների ներկայացուցիչների հետ եւ քննարկել 2020 թվականի պետական բյուջեի նախագծի հետ կապված հարցեր:
Նախագահի պաշտոնական կայքը հայտնում է, որ Բակո Սահակյանը կարեւորել է նման խորհրդակցությունները՝ դրանք համարելով արդյունավետ տարբեր ծրագրեր կյանքի կոչելու տեսանկյունից:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ԱԺ նախագահ Աշոտ Ղուլյանը, պետնախարար Գրիգորի Մարտիրոսյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Бако Саакян провел встречу с представителями партий "Азат Айреник", Демократическая партия Арцаха и АРФ "Дашнакцуцюн"
12 декабря Президент Республики Арцах Бако Саакян провел встречу с представителями партий "Азат Айреник", Демократическая партия Арцаха и АРФ "Дашнакцуцюн", обсудив с ними вопросы, связанные с проектом государственного бюджета на 2020-й год.
Президент отметил важность подобных совещаний, подчеркнув их продуктивность с точки зрения осуществления разных программ.
Во встрече приняли участие председатель Национального собрания Ашот Гулян, госминистр Григорий Мартиросян и другие должностные лица.