Նախագահ Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է Վազգեն Մանուկյանի, Արթուր Վանեցյանի, Վահրամ Բաղդասարյանի և Արծվիկ Մինասյանի հետ
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր հանդիպել է Հայրենիքի փրկության շարժման ղեկավարների՝ Շարժման կողմից վարչապետի միասնական թեկնածու Վազգեն Մանուկյանի, Արթուր Վանեցյանի, Վահրամ Բաղդասարյանի և Արծվիկ Մինասյանի հետ: Այս մասին տեղեկացնում է նախագահի պաշտոնական կայքը։
«Հանդիպման ընթացքում մտքեր են փոխանակվել երկրում ստեղծված ճգնաժամային իրավիճակի շուրջ: Քննարկվել են լարվածության թուլացման և իրավիճակի խաղաղ հանգուցալուծման ուղիներին վերաբերող հարցեր:
Ընդդիմադիր ուժերի ներկայացուցիչները Հանրապետության նախագահին են ներկայացրել իրենց մոտեցումներն ու տեսակետները»,- նշված է կայքում:

Президент Армен Саркисян встретился с Вазгеном Манукяном, Артуром Ванецяном, Ваграмом Багдасаряном и Арцвиком Минасяном
Президент Республики Армен Саркисян сегодня встретился с руководителями Движения спасения Отечества – единым кандидатом от Движения на пост премьер-министра Вазгеном Манукяном, Артуром Ванецяном, Ваграмом Багдасаряном и Арцвиком Минасяном.
В ходе встречи состоялся обмен мыслями о создавшейся в стране кризисной ситуации. Обсуждались вопросы, касающиеся путей ослабления напряжённости и мирного разрешения ситуации.