Կոնվերս Բանկ. 3 շաբաթ շարունակ Cashback, անվճար քարտեր եւ վարկային առավելություններ կանանց համար
Կանանց տոների ընթացքում Կոնվերս Բանկի բոլոր Woman’s Card քարտապանները, կատարելով 20.000 եւ ավելի դրամի չափով անկանխիկ գնումներ ցանկացած վաճառակետում, կդառնան Cashback-ի մասնակից: Գնումների արդյունքում նրանք կարող են հետ ստանալ մինչեւ 50.000 դրամ:
«Կոնվերս Բանկի այս ամենամյա, ավանդական ակցիան մեր կին հաճախորդների համար սպասված է եւ սիրելի: Յուրաքանչյուր տարի՝ դրա շրջանակում, մենք համալրում ենք մեր առաջարկները՝ ոչ միայն տրամադրելով cashback, այլեւ նոր՝ հետաքրքիր այլ հնարավորություններ »,-ասել են Բանկում:
Այս տարի կանայք՝ ըստ ցանկության, կարող են ստանալ Woman’s Card վճարային քարտ՝ գործողության ողջ ընթացքում սպասարկման 0 ՀՀ դրամ վճարով, եւ բանկի գործող Woman’s քարտապանների հետ միասին օգտվել cashback –ից ու որոշ պրոդուկտներից՝ արտոնյալ պայմաններով: Ակցիայի ընթացքում 300,001 ՀՀ դրամ և ավելի անկանխիկ գնումներ կատարած քարտապաններին ՝իրենց ընտրությամբ կտրամադրվեն նաեւ Visa Pay Sticker կամ Visa mini FOB/իր աքսեսուարով/ հավելյալ քարտ՝ առանց սպասարկման վճարի քարտի գործողության ամբողջ ընթացքում:
«Կանանց տոների շրջանակում մենք հանդես ենք գալիս տարբեր առաջարկներով՝ հաշվի առնելով մեր կին հաճախորդների նախասիրությունները, ակնկալիքները բանկից: Ըստ այդմ, մինչեւ ապրիլի 7-ը գործարար կանանց ենք առաջարկում օգտվել ՓՄՁ ֆինանսավորման և բանկային ծառայությունների Converse4Women փաթեթից՝ մեկ տոկոսով ավելի էժան տոկոսադրույքով: Ավտոմեքենայի ձեռքբերման նպատակով կանանց նույնչափ ցածր տոկոսադրույքով վարկավորում կտրամադրվի Մոբիլ վարկատեսակի շրջանակում»,- ասել են Բանկում:

Конверс Банк. Кэшбэк в течение 3 недель и выгодные условия кредитования для женщин
Во время женских праздников все держатели карт «Woman’s Card» Конверс Банка- совершивщие безналичные покупки на сумму от 20 000 драмов РА, станут участниками кэшбэк -акции,. В зависимости от суммы покупок они смогут получить кэшбэк до 50,000 драмов РА.
«Наши клиентки любят и ждут ежегодную акцию Конверс Банка. Каждый год мы дополняем наши предложения в рамках акции, предоставляя не только возможность кэшбэка, но и другие, новые привлекательные возможности», - говорится в сообщении банка.
В этом году женщины могут по своему усмотрению получить платежную карту «Woman’s Card» с платой за обслуживание в размере 0 драмов в течение всего срока действия карты, и вместе с текущими держателями карт «Woman’s Card» воспользоваться кэшбэком и некоторыми продуктами банка на льготных условиях. Держатели карт, совершившие во время акции безналичные покупки на сумму 300 001 драм РА и выше, получат также дополнительную карту Visa Pay Sticker или Visa mini FOB (с аксессуаром) без платы за обслуживание в течение всего срока действия карты.
«В рамках женских праздников мы выступаем с разными предложениями, учитывая предпочтения и ожидания наших клиенток. Соответственно, до 7 апреля мы предлагаем женщинам-предпринимателям пакет финансирования МСБ, а также банковские услуги - Converse4Women по процентной ставке ниже обычного на 1 процент. Вместе с тем, женщинам, желающим получить кредит на покупку автомобиля в рамках кредитного продукта Mobile также будет предложена аналогично низкая процентная ставка», - сказали в банке.