Սամվել Ալեքսանյանը «մրցանակաբաշխություն» է անելու
Ընտրությունների ավարտից հետո ԱԺ պատգամավոր Սամվել Ալեքսանյանը հետաքրքիր մրցանակաբաշխություն է անցկացնելու: Նա իր շտաբի լավ աշխատողներին պարգեւատրելու է թանկարժեք նվերներով եւ գումարով: Հիշեցնենք, որ նա մեծամասնական ընտրակարգով պատգամավորի տեղի համար պայքարում էր Երեւանի թիվ 7 ընտրատարածքում:
Սամվել Ալեքսանյանը «Հետքի» հետ զրույցում ասաց, որ շտաբի լավ աշխատող 1-4 տեղերը զբաղեցնողները իր կողմից կպարգեւատրվեն 20 հազար դոլարով եւ իրենց հանգիստը կանցկացնեն Դուբայում, իսկ մնացածները եւս անմասն չեն մնա եւ կպարգեւատրվեն իր կողմից:
«Երբ Դուբայի վիզայի հարցը լուծենք, նրանց ուղղարկելու ենք: Մի երկու օրից Փարվանայում քեֆ ենք անելու, մնացածներին նույնպես կպարգեւատրենք»,- ավելացրեց Սամվել Ալեքսանյանը:

Самвел Алексанян намерен наградить лучших работников своего штаба
Депутат Национального Собрания Самвел Алексанян намерен наградить наиболее отличившихся работников своего предвыборного штаба ценными подарками и денежными премиями. Напомним, что на прошедших выборах Алексанян вел борьбу за депутатский мандат в 7-ом избирательном округе Еревана.
В беседе с “Hetq”-ом депутат сказал, что хорошо поработавшие члены его штаба, которые занимали 1-4 места, получат по 20 тысяч долларов, а отдых проведут в Дубае. Награды получат и остальные работники.
“Как только решим вопрос с визами в Дубай, то сразу отправим их. Через 2 дня в ресторане “Парвана” организуем банкет. Остальные тоже будут награждены”,- добавил Самвел Алексанян.