Սամվել Ալեքսանյանը «մրցանակաբաշխություն» է անելու
Ընտրությունների ավարտից հետո ԱԺ պատգամավոր Սամվել Ալեքսանյանը հետաքրքիր մրցանակաբաշխություն է անցկացնելու: Նա իր շտաբի լավ աշխատողներին պարգեւատրելու է թանկարժեք նվերներով եւ գումարով: Հիշեցնենք, որ նա մեծամասնական ընտրակարգով պատգամավորի տեղի համար պայքարում էր Երեւանի թիվ 7 ընտրատարածքում:
Սամվել Ալեքսանյանը «Հետքի» հետ զրույցում ասաց, որ շտաբի լավ աշխատող 1-4 տեղերը զբաղեցնողները իր կողմից կպարգեւատրվեն 20 հազար դոլարով եւ իրենց հանգիստը կանցկացնեն Դուբայում, իսկ մնացածները եւս անմասն չեն մնա եւ կպարգեւատրվեն իր կողմից:
«Երբ Դուբայի վիզայի հարցը լուծենք, նրանց ուղղարկելու ենք: Մի երկու օրից Փարվանայում քեֆ ենք անելու, մնացածներին նույնպես կպարգեւատրենք»,- ավելացրեց Սամվել Ալեքսանյանը:

Samvel Aleksanyan to Reward Best Campaign Staffers with $20,000 & Dubai Holiday
Samvel Aleksanyan, the businessman/MP who was re-elected to the Armenian parliament on May 6, told Hetq that he will be rewarding the best staffers in his campaign headquarters with awards of $20,000 and holidays in Dubai.
“Once we get the visa paperwork processed, the best 4 workers will be on a plane to Dubai. But I haven’t forgotten everyone else. We’ll be having a big party at the Paravon restaurant to celebrate,” Aleksanyan said.
The ruling Republican Party candidate beat Nikol Pashinyan from the Armenian National Congress in Yerevan’s Election District 7.