Նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հանդիպել է ԱՀ երկրորդ և երրորդ նախագահներ Արկադի Ղուկասյանին և Բակո Սահակյանին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանն ապրիլի 14-ին հանդիպել է ԱՀ երկրորդ և երրորդ նախագահներ Արկադի Ղուկասյանին և Բակո Սահակյանին: Այս է հայտնում Արցախի նախագահի պաշտոնական կայքը։
«Քննարկվել են երկրի առջև ծառացած արտաքին ու ներքին հիմնական մարտահրավերները և դրանց հաղթահարման ուղիները: Մտքեր են փոխանակվել Արցախի ապագայի վրա տարածաշրջանի ռազմաքաղաքական իրավիճակի ազդեցության և իշխանությունների հնարավոր անելիքների շուրջ»,- նշված է կայքում:

Президент Араик Арутюнян встретился со вторым и третьим президентами Республики Арцах Аркадием Гукасяном и Бако Саакяном
14 апреля президент Республики Арцах Араик Арутюнян встретился со вторым и третьим президентами Республики Арцах Аркадием Гукасяном и Бако Саакяном.
Были обсуждены основные внешние и внутренние вызовы, стоящие перед страной, и пути их преодоления. Состоялся обмен мнениями по поводу влияния региональной военно-политической ситуации на будущее Арцаха и возможных дальнейших действий властей.