Բացվել է Յունիբանկի նոր «Մխչյան» մասնաճյուղը
Արարատի մարզում՝ Մխչյան-Հովտաշեն 1 հասցեում, բացվել է Յունիբանկի «Մխչյան» մասնաճյուղը, որը հաճախորդներին կսպասարկի երկարացված ռեժիմով և կաշխատի նաև շաբաթ օրերին:
Նոր մասնաճյուղի աշխատանքային ժամերն են՝
- երկուշաբթի-ուրբաթ ՝ ժամը 9.30-18.00,
- շաբաթ՝ ժամը 9.30-14.00, կիրակի՝ հանգստյան օր:
«Նորաբաց մասնաճյուղը գտնվում է ԱՐԱՐԱՏ ԱՎՏՈ ՍԻԹԻ ավտոշուկայի տարածքում, որտեղ իրականացվում են ավտոմեքենաների առքուվաճառքի, ինչպես նաև մաքսային ձևակերպումներին առնչվող գործառույթներ: Բնականաբար այստեղ առկա էր բանկային ծառայությունների մատուցման մեծ պահանջարկ: Այսուհետ հաճախորդները կարող են բոլոր անհրաժեշտ գործարքները կատարել մեկ տեղում՝ արագ և հարմար սպասարկվելով մեր մասնաճյուղում»,- նշեց Յունիբանկի Օպերացիոն սպասարկման և տեղեկատվական համակարգերի տնօրեն Արթուր Ապերյանը:
«Մխչյան» մասնաճյուղն աշխատելու է մեկ պատուհանի սկզբունքով և ֆիզիկական ու իրավաբանական անձանց տրամադրելու է բանկային բոլոր ծառայությունները: Հարմարավետ սպասարկման սրահը հագեցված է հերթերի կառավարման համակարգով, ինչպես նաև վճարային տերմինալով՝ ինքնասպասարկման համար:

Юнибанк открыл новый филиал «Мхчян»
В Араратской области по адресу Мхчян-Овташен 1 открылся новый филиал Юнибанка, который будет работать по удлиненному графику и обслуживать клиентов и по субботам.
Рабочие часы филиала «Мхчян»:
- понедельник-пятница: 9.30-18.00,
- суббота: 9.30-14.00, воскресенье: выходной день.
«Наш новый филиал находится на территории авторынка АРАРАТ АВТО СИТИ, где осуществляется не только купля-продажа, но и таможенное оформление автомобилей. В связи с этим здесь наблюдается большой спрос на оказание банковских услуг. Отныне клиенты могут совершать все необходимые операции в одном месте, быстро и удобно обслуживаясь в нашем филиале», — отметил директор по операционной деятельности и информационным технологиям Юнибанка Артур Аперян.
Филиал «Мхчян» будет работать по принципу «одного окна» и оказывать все банковские услуги физическим и юридическим лицам. Комфортный зал обслуживания оснащен электронной системой управления очередью, а также платежным терминалом для самообслуживания.