Սեպտեմբերին տեղի կունենա Armenia EXPO 2012 առևտրաարդյունաբերական ցուցահանդեսային ֆորումը
Սեպտեմբերի 7-ից 9-ին Կարեն Դեմիրճյանի անվ. մարզահամերգային համալիրում տեղի կունենա Armenia EXPO 2012 12-րդ ամենամյա տարածաշրջանային ունիվերսալ առևտրաարդյունաբերական ցուցահանդեսային ֆորումը: Այս մասին հայտնում են Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների (գործատուների) միությունը և LOGOS EXPO Center ցուցահանդեսային ընկերությունը:
Ամեն տարի ցուցահանդեսը մեկ հարթակի վրա հավաքում է հայրենական խոշորագույն արտադրողներին, արդյունաբերության ոլորտի ձեռնարկատերերին՝ հնարավորություն ընձեռելով արդյունավետ ներկայացնելու իրենց արտադրանքը:
Armenia EXPO 2012-ը հնարավորություն է տալիս լիարժեք ուսումնասիրել և ստանալ անհրաժեշտ տեղեկատվություն բոլոր գործող ֆիրմաների, կազմակերպությունների և ապրանքանիշերի մասին, գոյություն ունեցող ոչ միայն Հայաստանում, այլև ողջ տարածաշրջանում, գտնել շահավետ գործընկերներ կամ օտարերկրյա ներդրողներ:
Ցուցահանդիես կմասնակցի ավելի քան 200 ընկերություն, ասոցիացիա, միություն և կազմակերպություն Հայաստանից, Իրանից, ԱՄԷ-ից, Գերմանիայից, Վրաստանից, Իսպանիայից, Իտալիայից, Սիրիայից, Չինաստանից, Ռուսաստանից, Ուկրաինայից, Բելառուսից:
Armenia EXPO 2012-ի շրջանակներում կանցկացվեն ցուցահանդեսներ հետևյալ ոլորտներից. ծանր արդյունաբերություն, թեթև արդյունաբերություն, լեռնամետալուրգիական և քիմիական արդյունաբերություն, շինարարություն և վերանորոգում, դիզայն, միս և թռչնի արտադրություն, կաթնամթերք, ծովամթերք, բեռնատար և մարդատար ուղևորափոխադրումներ, համակարգիչներ, լոկալ, գլոբալ ցանցեր, պոլիգրաֆիկ նյութերի արտադրություն, գրքեր, պարբերականներ, գովազդային տեխնոլոգիաներ և PR, կահույք, ինտերիեր, էքստերիեր, բանկային գործ, ֆինանսական խորհրդատվություն:

В сентябре состоится торгово-промышленный выставочный форум "Armenia EXPO-2012"
7-9 сентября в Концертно-спортивном комплексе им. Карена Демирчяна состоится 12-ый универсальный региональный торгово-промышленный выставочный форум "Armenia EXPO- 2012". Об этом сообщают Союз промышленников и предпринимателей (работодателей) Армении и "LOGOS EXPO Center".
Ежегодно выставка собирает на единой площадке крупнейших отечественных производителей, предпринимателей в области промышленности, предоставляя им возможность эффективно представить свою продукцию.
“Armenia EXPO-2012” дает возможность полно ознакомиться и получить необходимую информацию о всех действующих фирмах, организациях, брендах, существующих не только в Армении, но и во всем регионе, найти выгодного делового партнера или иностранного инвестора.
В выставке примут участие более 200 компаний, ассоциаций, союзов и организаций из Армении, Ирана, ОАЭ, Германии, Грузии, Испании, Италии, Сирии, Китая, России, Украины, Беларуси.
В рамках выставочного форума “Armenia EXPO-2012” пройдут выставки по следующим сферам: тяжелая, легкая, горно-металлургическая и химическая промышленность, строительство и ремонт, дизайн, мясные продукты, молочные продукты; морепродукты, консервы, грузовые и пассажирские перевозки, компьютеры, локальные и глобальные сети, производство полиграфической продукции, книги, периодические издания, рекламные технологии и PR, мебельная фурнитура, интерьер, экстерьер, банковские услуги для компаний и частных лиц, финансовый консалтинг.