Վարչապետն ուղիղ եթերում կպատասխանի քաղաքացիների տեսահարցերին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 24-ին՝ ժամը 12:00-ից, ուղիղ եթերում կպատասխանի ՀՀ քաղաքացիների և սփյուռքի հայրենակիցների տեսահարցերին:
«Խնդրում ենք հարցերը տեսահաղորդագրության տեսքով ուղարկել նախապես՝ WhatsApp հավելվածի +374 44 900 800 հեռախոսահամարին, նոյեմբերի 17-ից մինչ նոյեմբերի 23-ը՝ ժամը 18:00: Տեսահաղորդագրության սկզբում անհաժեշտ է նշել անունը, ազգանունը և բնակության վայրը, ցանկալի է նաև՝ զբաղմունքը և աշխատանքի վայրը:
Վարչապետն ուղիղ եթերում կպատասխանի այն հարցերին, որոնք ձևակերպված են հակիրճ, կոռեկտ և հստակ։ Հարցուպատասխանը եթեր կհեռարձակվի Հայաստանի հանրային հեռուստաընկերությամբ, վարչապետի ֆեյսբուքյան էջով և Կառավարության յութուբյան պաշտոնական ալիքով»,- նշված է վարչապետի կայքում հրապարակված հաղորդագրության մեջ։

Премьер-министр в прямом эфире ответит на вопросы граждан Армении и соотечественников из диаспоры
Премьер-министр Никол Пашинян 24 ноября с 12:00 часов в прямом эфире ответит на вопросы граждан Республики Армения и наших соотечественников из диаспоры.
"Просим заранее присылать вопросы в виде видеообращения на номер +374 44 900 800 в приложении WhatsApp с 17 ноября до 18:00 часов 23 ноября.
В начале видеообращения необходимо указывать имя, фамилию и место жительства, желательно также указать род занятий и место работы. Премьер-министр ответит на те вопросы, которые сформулированы кратко, корректно и ясно. Ответы премьер-министра будут транслироваться на Общественном телевидении Армении, на странице премьер-министра в Facebook и на официальном канале правительства в YouTube",- сообщает пресс служба премьер-министра.