Յունիբանկի երկու Visa քարտապաններ կմեկնեն Փարիզ՝ Օլիմպիական խաղերը դիտելու
«Ավելի բարձր, ավելի արագ, ավելի դիպուկ». այս կարգախոսի ներքո կայացավ Յունիբանկի և Visa-ի համատեղ արշավի եզրափակիչ միջոցառումը: Յունիբանկի 12 Visa քարտապաններ արշավի եզրափակիչ փուլում հաղթահարեցին տարբեր մարզական փորձություններ:
Ամենաբարձր միավորներ հավաքած երկու մասնակիցները ստացան արշավի գլխավոր մրցանակը՝ ուղևորություն Փարիզ՝ Օլիմպիական խաղերը և փակման հանդիսավոր արարողությանը դիտելու համար: Յունիբանկի և Visa-ի համատեղ արշավը մեկնարկել էր 2024 թվականի մարտին: Յուրաքանչյուր ամիս բանկի քարտապանները հնարավորություն ունեցան շահելու օլիմպիական խորհրդանիշներով հուշանվերներ, օլիմպիական դիզայնով Visa քարտեր և դրամական մրցանակներ:
Արշավին մասնակցելու համար Յունիբանկի Visa քարտապանները պետք է ամսական կատարեին 50 000 դրամ և ավելի անկանխիկ վճարումներ: «Շատ գոհ եմ Յունիբանկից: Ամենալավագույն բանկերից մեկն է Հայաստանում՝ իր առաջարկներով, սպասարկման որակով։ Շատ քչերին է հաջողվում մեկնել օլիմպիական խաղերին՝ որպես երկրպագու։ Իմ կարծիքով սա լավագույն նվերներից մեկն է, կնոջս հետ սիրով կմեկնենք Փարիզ», - նշեց արշավի առաջին հաղթող Դավիթ Թովմասյանը:
Օլիմպիական խաղերը հենց Փարիզում դիտելու հնարավորություն ստացավ նաև Նարեկ Երիցյանը։ «Մոտ 4 տարի է Յունիբանկի հաճախորդ եմ: Հաճելի անակնկալ էր: Ես միշտ ուրախացել եմ մեր հայ մարզիկների հաղթանակներով, ու հիանալի կլինի նրանց կողքին լինել Փարիզում և կիսել այդ ուրախությունը», - նշեց արշավի երկրորդ հաղթող Նարեկ Երիցյանը:
Արշավի հաղթողներին ուղեգրերը հանձնեցին Յունիբանկի Վարչության նախագահ Մեսրոպ Հակոբյանը և Օլիմպիական խաղերին Հայաստանը ներկայացնող մարզիկները՝ ըմբիշ Արսեն Հարությունյանը, մարմնամարզիկներ Արթուր Դավթյանը և Վահագն Դավթյանը, հրաձիգ Էլմիրա Կարապետյանը:

Два держателя карт Юнибанка выиграли поездку в Париж на Олимпийские игры
«Выше, быстрее, точнее» — под этим лозунгом прошёл финал совместной акции Юнибанка и Visa. На финальном этапе 12 держателей карт Visa Юнибанка выполнили различные задания в рамках спортивных состязаний.
Два участника, набравшие наибольшее количество баллов, получили главный приз акции — поездку в Париж, чтобы посмотреть Олимпийские игры и торжественную церемонию закрытия.
Совместная акция Юнибанка и Visa стартовала в марте 2024 года. Каждый месяц держатели карт банка имели возможность выиграть сувениры с олимпийской символикой, карты Visa с олимпийским дизайном и денежные призы.
Для участия в акции владельцы карт Visa Юнибанка должны были совершать безналичные платежи на сумму 50 000 драмов РА и более в месяц. «Я очень доволен обслуживанием в Юнибанке. По разнообразию предложений и качеству обслуживания этот банк — один из лучших в Армении. Очень немногим людям удается поехать на Олимпиаду в качестве болельщика. На мой взгляд, это самый замечательный подарок, и мы с женой с удовольствием поедем в Париж», — сказал первый победитель акции Давид Товмасян.
Нарек Ерицян также получил возможность посмотреть Олимпийские игры в Париже. «Я являюсь клиентом Юнибанка уже почти 4 года. Это был приятный сюрприз. Я всегда радовался победам наших армянских спортсменов, и будет здорово оказаться рядом с ними в Париже и разделить эту радость», — сказал второй победитель конкурса Нарек Ерицян.
Призы победителям акции вручили председатель Правления Юнибанка Месроп Акопян и спортсмены, которые будут представлять Армению на Олимпийских играх в Париже: борец Арсен Арутюнян, гимнасты Артур Давтян и Ваагн Давтян, а также стрелок Эльмира Карапетян.