UBPay համակարգը միացել է IAMTN միջազգային ասոցիացիային
UBPay դրամական փոխանցումների հայաստանյան վճարահաշվարկային համակարգը դարձել է Դրամական փոխանցումների ցանցերի միջազգային ասոցիացիայի՝ IAMTN-ի անդամ:
IAMTN-ը միավորում է բանկերին, վճարային համակարգերին, էլեկտրոնային փողի կազմակերպություններին և բջջային օպերատորներին:
Ասոցիացիան ակտիվորեն համագործակցում է կառավարությունների, վերահսկող մարմինների, ասոցիացիաների և մասնավոր ընկերությունների հետ՝ ավելի անվտանգ, հուսալի, արագ, մատչելի և թափանցիկ ձևով միջազգային փոխանցումների և վճարումների իրականացման գործընթացին աջակցելու համար:
UBPay-ը ապահով և արագ դրամական փոխանցումների հարթակ է Հայաստանում և ամբողջ աշխարհում բանկերի և վճարային կազմակերպությունների համար:

Система UBPay присоединилась к международной ассоциации IAMTN
Армянская платежно-расчетная система денежных переводов UBPay стала членом Международной ассоциации сетей денежных переводов IAMTN.
Членами IAMTN являются банки, платежные системы, организации электронных денег и мобильные операторы.
Ассоциация активно сотрудничает с правительствами, регулирующими органами, ассоциациями и частными компаниями с целью содейстия осуществлению более безопасных, надежных, быстрых, доступных и прозрачных трансграничных переводов и платежей.
UBPay - это платформа надежных и быстрых денежных переводов для банков и платежных сервисов в Армении и по всему миру.