ԵԱՏՄ երկրների վարչապետները շրջանառության մեջ են դրել «Եվրասիական տնտեսական միություն» թեմային նվիրված նամականիշ
Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի նիստից առաջ ԵԱՏՄ երկրների վարչապետները շրջանառության մեջ են դրել մեկ նամականիշ՝ նվիրված «Եվրասիական տնտեսական միություն» թեմային: Հայտնում է Կառավարության մամուլի ծառայությունը։
«320 ՀՀ դրամ անվանական արժեքով նամականիշի վրա պատկերված է Եվրասիական տնտեսական միության լոգոտիպը, Եվրասիական տնտեսական միության անդամ պետությունների դրոշները, ինչպես նաև ՝ «Եվրասիական տնտեսական միություն» գրառումը՝ հայերեն և ռուսերեն լեզուներով»,- նշվում է հաղորդագրությունում։

С участием глав правительств государств–членов ЕАЭС состоялась церемония гашения почтовых марок на тему “Евразийский экономический союз”
Перед заседанием Евразийского межправительственного совета с участием глав правительств государств–членов ЕАЭС состоялась официальная церемония гашения почтовых марок на тему “Евразийский экономический союз”.
На почтовой марке номиналом 320 драмов изображен логотип Евразийского экономического союза, флаги государств-членов Евразийского экономического союза, а также надпись “Евразийский экономический союз” на армянском и русском языках.