FINTECH360 միջազգային համաժողովում արտոնյալ գրանցումը կգործի մինչև մարտի 15-ը
2025 թվականի ապրիլին Երևանում անցկացվող FINTECH360 միջազգային համաժողովը կմեկտեղի ավելի քան 200 մասնակիցների, այդ թվում՝ բանկային և վճարային ոլորտների առաջատար փորձագետների, ՏՏ ընկերությունների թոփ մենեջերների, ֆինտեխ ստարտափների՝ քննարկելու թվային փոխակերպման և բիզնեսում նորարարությունների ներդրման լավագույն փորձը։
Համաժողովը կանցկացվի 2025 թվականի ապրիլի 16-19-ը Holiday Inn Yerevan-Republic Square հյուրանոցում՝ Յունիբանկի, UBPay դրամական փոխանցումների հայաստանյան վճարահաշվարկային համակարգի և KWIKPAY վճարային համակարգի աջակցությամբ։
Քննարկման հիմնական թեմաներն են՝ արհեստական բանականություն (AI), կրիպտոարժույթներ, բլոկչեյն, ապակենտրոնացված ֆինանսներ (DeFi), ծառայությունների հիպերանձնավորում, միջազգային դրամական փոխանցումների շուկայի հետագա զարգացում, ինչպես նաև ֆինտեխ լուծումներ բրոքերային և ապահովագրական ծառայություններում:
Խոսնակների թվում են Ստեֆան Լուկասը (FinTech Armenia), Ուրս Բոլտը (The Banking Academy), Ռուբեն Ինջիկյանը (Webster University Geneva Campus), Տակեշի Կիտոն (Elevandi Japan), Մեսրոպ Հակոբյանը (Յունիբանկ), Շալվա Մելաձեն (KWIKPAY), Սեյրան Սարգսյանը (UBPay), Սերգեյ Լյալինը (Cbonds), Պեգոր Փափազյանը (Թումո):
Համաժողովին մասնակցությունը հիանալի հնարավորություն է ծանոթանալու շուկայի առաջատարների ռազմավարությանը, որը կարող է բեկում մտցնել բիզնեսում։ Ինտենսիվ քննարկումները, արդիական ծրագիրը, մշակութային բազմազան միջոցառումները և ակտիվ նեթվորքինգը բարենպաստ պայմաններ են ստեղծում կարծիքների փոխանակման համար։ Մինչև մարտի 15-ը գործում է արտոնյալ գրանցում` 10% զեղչ մասնակցության բոլոր փաթեթների համար:

До 15 марта действует льготная регистрация на международную конференцию FINTECH360
Международная конференция FINTECH360, которая состоится в апреле 2025 года в Ереване, соберет более 200 участников, включая ведущих экспертов банковской и платежной индустрии, ТОП-менеджеров IT-компаний, финтех-стартапов для обсуждения вопросов цифровой трансформации и лучших практик внедрения инноваций в бизнес.
Конференция пройдет с 16 по 19 апреля 2025 года в отеле Holiday Inn Yerevan-Republic Square при поддержке Юнибанка, армянской платежно-расчетной системы денежных переводов UBPay и платёжной системы KWIKPAY.
Ключевые темы для обсуждения включают искусственный интеллект (AI), криптовалюты, блокчейн, децентрализованные финансы (DeFi), гиперперсонализацию продуктов и сервисов, развитие рынка трансграничных денежных переводов, а также финтех-решения в развитии брокерских услуг. Участники смогут взаимодействовать с международными экспертами, готовыми поделиться своим опытом, и формировать новые партнерства с компаниями и сервисами, предлагающими инновационные технологии.
В числе наших спикеров: Стефан Лукас (FinTech Armenia), Урс Болт (The Banking Academy), Рубен Инджикян (Webster University Geneva Campus), Такеши Кито (Elevandi Japan), Месроп Акопян (Юнибанк), Шалва Меладзе (KWIKPAY), Сейран Саргсян (UBPay), Сергей Лялин (Cbonds), Пегор Папазиян (Tumo).
Участие в конференции — прекрасная возможность познакомиться со стратегией лидеров рынка, которые способны привести к прорыву в бизнесе. Интенсивные дискуссии, актуальная программа, разнообразные культурные мероприятия и активный нетворкинг создают благоприятные условия для обмена мнениями. До 15 марта действует льготная регистрация — 10%-я скидка на все пакеты участия