Վերաբացվեց Յունիբանկի «Թիվ 47» մասնաճյուղը
Հաճախորդների սպասարկման գործընթացն էլ ավելի հարմարավետ կազմակերպելու համար Յունիբանկի «Թիվ 47» երևանյան մասնաճյուղը վերաբացվեց՝ նոր ու ժամանակակից դիզայնով: Մասնաճյուղը մասնագիտանալու է բիզնես հաճախորդների սպասարկման ուղղությամբ:
Հասցեն՝ Երևան, Քրիստափորի 4/13 և 2/8: «Մենք գիտենք, թե բիզնես հաճախորդների համար որքան կարևոր է արագ սպասարկումը և անհատական մոտեցումը: Այդ իսկ պատճառով մենք փոխել ենք սպասարկման կոնցեպտը և արդեն իսկ ունենք 6 բիզնես մասնաճյուղեր՝ հատուկ իրավաբանական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերի համար:
Մասնագիտացված մասնաճյուղերում բիզնես հաճախորդների համար ստեղծված են բոլոր անհրաժեշտ պայմաններն արագ և պրոֆեսիոնալ սպասարկում ապահովելու համար»,- նշեց Յունիբանկի Վարչության նախագահի առաջին տեղակալ, Կորպորատիվ բիզնեսի զարգացման և վաճառքների տնօրեն Դավիթ Պետրոսյանը:
Յունիբանկում բիզնես հաճախորդը ստանում է ծառայությունների լայն փաթեթ իր բոլոր ֆինանսական կարիքները բավարարելու համար: Առանձնահատուկ պահանջարկ են վայելում պարզեցված ընթացակարգով վարկավորումը, ինչպես նաև էքսպրես վարկավորումը, որը հնարավորություն է տալիս ստանալ ֆինանսական միջոցներ առանց գրավի և երաշխավորների։
Վարկի նախահաստատումը կատարվում է 5 րոպեում: Յունիբանկն առաջարկում է նաև բիզնես լիզինգ՝ սկսած 0% տոկոսադրույքից և 0% կանխավճարից:
Հաճախորդին ընձեռվում է մատակարարի ընտրության հնարավորություն և լիզինգի մայր գումարի մարման արտոնյալ ժամկետ:
Ժամանակակից հարմարավետ սպասարկում ապահովելու համար ունենք նաև մոբայլ հավելված հատուկ բիզնեսի համար, որը հնարավորություն է տալիս արագ ու հեշտ կատարել գործարքներ աշխարհի ցանկացած կետից:

Филиал Юнибанка «№ 47» вновь открылся
Для повышения удобства обслуживания клиентов вновь открылся филиал Юнибанка «№ 47» в Ереване, оформленный в современном стиле. Филиал будет специализироваться на обслуживании корпоративных клиентов. Адрес: Ереван, Кристапора 4/13 и 2/8. «Мы знаем, насколько важны для бизнес-клиентов быстрое обслуживание и индивидуальный подход.
Именно поэтому мы изменили концепцию обслуживания и уже открыли 6 бизнес-филиалов специально для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей.
Для бизнес-клиентов в специализированных филиалах созданы все необходимые условия для быстрого и профессионального обслуживания», — отметил первый заместитель председателя правления Юнибанка, директор по развитию корпоративного бизнеса и продажам Давид Петросян.
В Юнибанке индивидуальные предприниматели и МСБ получают широкий спектр всех необходимых им финансовых услуг. Особо востребовано кредитование по упрощенной процедуре, а также экспресс-кредитование, позволяющее получить финансовые ресурсы без залога и поручителей.
Предварительное утверждение кредита осуществляется в течение 5 минут. Кроме того, Юнибанк предлагает лизинг для бизнеса, начиная с нулевой процентной ставки и нулевого первоначального взноса.
Клиенту предоставляется возможность выбора поставщика и льготный период по погашению основного долга по лизингу.
Бизнес-клиентам Юнибанк предлагает также воспользоваться мобильным приложением, которое позволяет быстро и легко совершать транзакции из любой точки мира.