«Հետքին» անհրաժեշտ է մուլտիմեդիա լրագրող
«Հետաքննող լրագրողներ» ՀԿ-ն հայտարարում է մուլտիմեդիա լրագրողի մրցույթ «Հետք» կայքի համար: Աշխատանքի տեւողությունը՝ նախնական 5 ամիս (մեկնարկելու է նոյեմբերի 1-ին): Դիմողը պետք է ունենա մասնագիտական աշխատանքի փորձ եւ լավ տիրապետի նկարահանման եւ մոնտաժման տեխնիկային (խմբագրությունն աշխատում է Adobe Premier ծրագրով):
Դիմելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել CV եւ նախկինում պատրաստած մուլտիմեդիա նյութի մեկ օրինակ [email protected] հասցեով մինչեւ հոկտեմբերի 24-ը: Նյութի եւ CV-ի հիման վրա ընտրության առաջին փուլն անցածները կհրավիրվեն հարցազրույցի:

“Hetq” нужен мультимедийный журналист
Общественная организация “Журналисты-расследователи” объявляет конкурс мультимедийных журналистов для сайта “Hetq”. Предварительный срок работы – 5 месяцев (начиная с 1 ноября). Претенденты должны иметь опыт работы в данной сфере и хорошо владеть техникой съемки и монтажа (редакция работает по программе Adobe Premier).
Желающим необходимо до 24 октября отправить на электронный адрес [email protected] CV и один образец подготовленного ранее мультимедийного материала. Лица, отобранные на основе представленного материала и CV, будут приглашены на интервью.