Վ. Ղուկասյանը (Դոգ) հրել եւ վիրավորել է «Հետքի» լրագրողին
Հյուսիսային պողոտայով բարձրանում էի, երբ տեսա՝ ոստիկանական համազգեստով երկու անձ մոտեցել են փողոցային կիթառիստ Գեւորգին եւ ստիպում են հավաքել իրերն ու իրենց հետ ներկայանալ ոստիկանական բաժանմունք, իսկ քիչ հեռու կանգնած էր ոստիկանության «Գազելը»:
«Հետքի» հետ զրույցում Գեւորգը նշեց, որ ոստիկանները պատճառաբանում են, թե Հյուսիսային պողոտայում բնակվող շենքերից մեկի բնակիչը բողոքել է, որ երաժշտությամբ խանգարում է իր հանգիստը: Երբ մոտեցա եւ պահանջեցի ոստիկաններին ներկայանալ եւ նշել՝ ինչո՞ւ են երաժշտին ապօրինի հրավիրում բաժանմունք, քաղաքացիական համազգեստով մեկը նախ վիրավորեց ինձ, իսկ հետո հրեց:
Այդ անձը համացանցում հայտնի է որպես Վ. Ղուկասյան, մականունը՝ Դոգ: Ինտերնետում նրա վերաբերյալ միակ ինֆորմացիան 2011-ի հոկտեմբերի 14-ին տեղադրված տեսանյութն է, որտեղ Վ. Ղուկասյանը, սպանված լեյտենանտ Արտակ Նազարյանի հարազատների հետ վիճաբանության ժամանակ, պաշտպանում է ՊՆ շահերը:

В.Гукасян (кличка Дог) оттолкнул и оскорбил журналиста "Hetq"
Я шла по Северному проспекту, когда увидела, что двое лиц в полицейской форме, подойдя к уличному гитаристу по имени Геворк, потребовали, чтобы он собрал вещи и вместе с ним поехал в отделение. Чуть поодаль стояла полицейская машина.
В беседе с "Hetq" Геворк сказал, что, по словам сотрудников полиции, житель одного из домов на Северном проспекте пожаловался, что музыка мешает ему отдыхать.
Когда после этого я подошла к полицейским, потребовала представиться и сказать, почему они незаконно вызывают музыканта в отделение, мужчина в гражданской одежде сперва оскорбил меня, а затем грубо оттолкнул.
В сети этот человек известен как В.Гукасян по кличке Дог. Единственной информацией о нем в интернете является размещенный 14 октября 2011 года видеоматерила, в котором В.Гукасян в споре с родными убитого лейтенанта Артака Назаряна защищает интересы Министерства обороны.