«ԱրմենՏել»-ը գործարկում է Hi-Line «Օպտիմալ» նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթներ
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է Hi-Line «Օպտիմալ» նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթների գործարկման մասին: Կախված տրամադրվող կապուղու թողունակությունից հաճախորդին առաջարկվում է Hi-Line «Օպտիմալ 128», «Օպտիմալ 256», «Օպտիմալ 512», «Օպտիմալ 1024» և «Օպտիմալ 2048» սակագնային փաթեթները համապատասխանաբար` 4500, 6000, 8000, 12000 և 15000 դրամ ամսեկան բաժանորդավճարով: Հաճախորդը կարող է անցում կատարել Hi-Line «Օպտիմալ» սակագնային փաթեթի շրջանակում ցանկացած ժամանակ` առանց սահմանափակումների և լրացուցիչ վճարների:
«Ելնելով մեր հաճախորդների ցանկություններից, «ԱրմենՏել» ընկերությունը գործարկում է լարային Ինտերնետ հասանելիության նոր սակագնային փաթեթներ: Հայաստանի խոշորագույն պրովայդերի այս առաջարկը հարմարավետ կլինի այն հաճախորդներին, ովքեր ցանկանում են միանալ Beeline ինտերնետ ծառայությանը, սակայն, տարբեր հանգամանքներից ելնելով չեն նախատեսում օգտվել ծառայությունից մեկ տարվա ընթացքում», - նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Hi-Line «Օպտիմալ» նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից մեկին միանալու դեպքում բաժանորդից չի գանձվում միացման վճարը: Մոդեմի արժեքը բաժանորդը կարող է վճարել միանվագ կամ տարաժամկետ` 6 ամսվա ընթացքում:
Hi-Line «Օպտիմալ» նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթի մասին ավելի մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ www.beeline.am կայքում:

«АрменТел» запускает новую линейку безлимитных тарифных планов Hi-Line «Оптимальный»
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске новой линейки безлимитных тарифных планов Hi-Line «Оптимальный». В зависимости от пропускной способности предоставляемого канала клиенту предлагаются ТП Hi-Line «Оптимальный 128», «Оптимальный 256», «Оптимальный 512», «Оптимальный 1024» и «Оптимальный 2048» с ежемесячной абонентской платой 4500, 6000, 8000, 12000 и 15000 драмов соответственно. Клиент может совершать переходы в рамках тарифного плана Hi-Line «Оптимальный» в любое удобное время без каких-либо ограничений и дополнительных выплат.
«Основываясь на пожеланиях наших клиентов, компания «АрменТел» запускает новую линейку тарифов на услугу проводного широкополосного доступа в Интернет. Это предложение крупнейшего провайдера Армении, наверняка, будет удобно клиентам, которые хотят подключиться к стабильному Интернету от Beeline, но в силу разных обстоятельств не планируют пользоваться услугой в течение года», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
При подключении к одному из безлимитных тарифных планов Hi-Line «Оптимальный» клиент освобождается от платы за подключение. Стоимость модема абонент может оплатить сразу, либо в рассрочку в течение 6 месяцев.
Более подробную информацию о новых тарифах Hi-Line «Оптимальный» можно получить на сайте компании www.beeline.am.