«Mix» հետվճարային սակագնային փաթեթ. զանգեր, SMS, MMS և GPRS-ինտերնետ շահավետ գներով
Ընդառաջելով հաճախորդների բազմաթիվ առաջարկություններին` «ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է զանգերի, հաղորդագրությունների և GPRS-ինտերնետի շահավետ գնով «Mix » հետվճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Սակագնային փաթեթի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաև ուղարկած/ստացած տվյալների 1 ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ:
«Հաշվի առնելով «Mix» կանխավճարային սակագնային փաթեթի աննախադեպ ժողովրդականությունը և հիմնվելով հաճախորդների ցանկությունների վրա, մենք գործարկում ենք հետվճարային «Mix» ՍՓ նույն գրավիչ սակագներով: Մենք առաջարկում ենք ապրանքներ, որոնք ունեն պահանջարկ մեր հաճախորդների, հատկապես երիտասարդության շրջանում, քանի որ հենց երիտասարդներն են ակտիվ օգտագործում հեռահաղորդակցության ծառայությունների բոլոր տեսակները», - նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հետվճարային «Mix» ՍՓ ամսեկան բաժանորդավճարը կազմում է 500 դրամ: Դեպի Beeline բջջային ցանցի այլ սակագնային փաթեթներ զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 3,99 դրամ, ՀՀ ֆիքսված ցանցեր, ինչպես նաև ՀՀ և ԼՂՀ բջջային այլ ցանցեր` 29,99 դրամ: Դեպի Beeline և տեղական այլ բջջային ցանցեր SMS և MMS հաղորդադրությունների սակագինը 8,99 դրամ է:

Постоплатный ТП “Mix” Beeline: выгодные цены на звонки, SMS, MMS и GPRS-интернет в одном тарифе
Идя навстречу многочисленным просьбам своих клиентов, ЗАО “АрменТел” (торговая марка Beeline) объявляет о запуске постоплатного тарифного плана “Mix” с выгодной ценой на звонки, сообщения и мобильный интернет. Внутри тарифного плана стоимость минуты исходящего звонка, SMS или MMS, а также 1 МБ переданных/полученных данных составляет всего 4,99 драма.
“Учитывая беспрецедентную популярность предоплатного тарифного плана “Mix” и ориентируясь на пожелания клиентов, мы запускаем постоплатный ТП “Mix” с такими же привлекательными ценами. Мы предлагаем продукты, наиболее востребованные среди наших клиентов, особенно среди молодежи, поскольку именно молодые люди активно используют все виды телекоммуникационных услуг”, - отметил Генеральный директор ЗАО “АрменТел” Игорь Климко.
В постоплатном ТП “Mix” ежемесячная абонентская плата составляет 500 драм. Стоимость минуты исходящего звонка на номера других ТП мобильной сети Beeline составляет 9,99 драм, на фиксированные сети РА и другие мобильные сети РА и НКР - 29,99 драм. Цена исходящих SMS и MMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline и других местных сотовых операторов – 8,99 драм.