Եռյակի առաջնորդների հանդիպումների շարքը շարունակվելու է
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցությունից տեղեկացնում են, որ կառույցի նախագահ Գագիկ Ծառուկյանն այսօր Հանրապետության առաջին նախագահ, ՀԱԿ նախագահ Լևոն Տեր-Պետրոսյանի հետ հանդիպումից հետո հանդիպել է նաև «Ժառանգություն» կուսակցության նախագահ Րաֆֆի Հովհաննիսյանի հետ:
Հանդիպմանը մասնակցել են ԲՀԿ խմբակցության պատգամավորներ Վարդան Օսկանյանը և Ստեփան Մարգարյանը, իսկ «Ժառանգություն» կուսակցությունից՝ Ռուբիկ Հակոբյանն ու Արմեն Մարտիրոսյանը:
ԲՀԿ-ի տեղեկացմամբ՝ առաջիկայում ևս եռյակի առաջնորդների հանդիպումների շարքը շարունակվելու է, որից հետո կներկայացվեն առաջիկա անելիքները:

Продолжаются встречи лидеров тройки
Председатель партии “Процветающая Армения” Гагик Царукян после состоявшейся сегодня встречи с первым президентом РА, председателем Армянского национального конгресса Левоном Тер-Петросяном провел встречу с председателем партии “Наследие” Раффи Ованисяном.
Во встрече участвовали также депутаты Национального Собрания Вардан Осканян и Степан Маркарян (фракция “Процветающая Армения”) и Рубик Акопян и Армен Мартиросян (фракция “Наследие”).
По сообщению пресс-службы ППА, в ближайшее время серия встреч лидеров тройки будет продолжена, после чего будут представлены дальнейшие шаги.