Կենտրոն համայնքում քվեարկել են Վանաձորի, Գյումրիի, Արմավիրի, Գեղարքունիքի բնակության հասցե ունեցող ընտրողներ
Քիչ առաջ «Հետք»-ի հետ հեռախոսազրույցում «Կոնգրես-ՀԺԿ» վստահված անձ Սիրանուշ Մանուչարյանը հայտնեց, որ 9/07 ընտրատեղամասում (Կենտրոն համայնքի 4-րդ ընտրատարածք) մեծ թվով անձինք են լրացուցիչ ցուցակներով քվեարկության եկել, այդ ընտրատեղամասում լրացուցիչ ցուցակներով ընտրողների թիվը 500 է, Սիրանուշը հայտնեց, որ նկատել է ընտրողների, ովքեր Վանաձորի, Գյումրիի, Արմավիրի, Գեղարքունիքի բնակության հասցե ունեն:
Սիրանուշը նշեց նաև, որ ընտրատեղամասում կուտակումները շարունակվում են: Այս պահին ընտրության է մասնակցել 693 ընտրող:

В ереванском округе Кентрон голосовали жители Ванадзора, Гюмри, Армавира, Гегаркуника
Несколько минут назад в телефонной беседе с Hetq.am доверенное лицо блока “Армянский национальный конгресс-Народная партия Армении” Сирануш Манучарян сообщила, что на избирательном участке 9/07 (ереванский округ Кентрон) очень много граждан голосовало по дополнительным спискам. На этом участке зарегистрировано 500 избирателей, но Сирануш обнаружил лиц, проживающих в Ванадзоре, Гюмри, Армавире, Гегаркунике.
По словам нашей собеседницы, на участке наблюдаются большие скопления людей. К настоящему времени здесь проголосовало 693 избирателя.