Հասարակություն-ոստիկանություն «ուղիղ կապ»
Հասարակություն-ոստիկանություն կապի ամրապնդման, ոստիկանական ստորաբաժանումների աշխատանքի թափանցիկությունն ապահովելու, քաղաքացիներին անհրաժեշտ տեղեկություն տրամադրելու նպատակով ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապի եւ լրատվության վարչությունում գործում է «Ուղիղ կապ», որի ընթացքում քաղաքացիներին հետաքրքրող հարցերին պատասխանում են ոստիկանության ծառայությունների պատասխանատուները:
Հունվարի 26-ին հերթական «Ուղիղ կապ»-ի հյուրն է լինելու ՀՀ ոստիկանության ներքին անվտանգության վարչության պետ, ոստիկանության գնդապետ Արմեն Հակոբյանը, ում կարող եք հարցեր ուղղել ոստիկանության ծառայողների անօրինական գործողությունների, այդ թվում` իրավախախտումների, ինչպես եւ հակահասարակական արարքի մասին հաղորդում կամ հայտարարություն չընդունելու վերաբերյալ:
««Ուղիղ կապ»-ը կգործի հունվարի 26-ին՝ ժամը 14:30-ից մինչեւ 17:30-ը՝ 59-60-54 հեռախոսահամարով»,- հաղորդում է ոստիկանության լրատվության վարչությունը:

Полиция РА организует очередную "Прямую связь"
С целью укрепления связи между обществом и полицией, обеспечения прозрачности работы полицейских подразделений и предоставления гражданам необходимых сведений в управлении информации и по связям с общественностью полиции РА действует "Прямая связь", в ходе которой на интересующие граждан вопросы отвечают руководители различных служб полиции.
Гостем очередной "Прямой связи", которая состоится 26 января, будет начальник управления по внутренней безопасности полиции РА, полковник полиции Армен Акопян. Полковнику Акопяну можно задавать вопросы, касающиеся незаконных действий сотрудников полиции, в том числе правонарушений и отказа в приеме сообщения или заявления об антиобщественном поступке.
"Прямая связь" будет действовать 26 января с 14.30 до 17.30 по телефону 59-60-54. Об этом сообщает управление по информации полиции РА.