Տաշիր 25/46 տեղամասում քվեաթերթիկներից մեկի վրա բացակայել է «Իմ քայլ»-ի տարածքային թեկնածուների անունները
Լոռու մարզի Տաշիր համայքի թիվ 25/46 ընտրատեղամասում քաղաքացի Անահիտ Ավետիսյանը նկատել է, որ «Իմ քայլ»-ը դաշինքի քվեաթերթիկի վրա բացակայել է տարածքային ցուցակի առաջադրվածների անունները:
«Երբ ուզում էի ընտրել տարածքային թեկնածուին նկատեցի, որ թղթի վրա բացակայում է անունները, հասկացա, որ սխալ է, խնդրեցի փոխեցին» -ասաց Անահիտ Ավետիսյանը:
25/46 ընտրատեղամասի նախագահ Քնարիկ Ավդալյանի խոսքով սա թյուրիմացություն է եղել, որն անմիջապես շտկվել է:

На избирательном участке 25/46 в Ташире на одном из бюллетеней отсутствовали фамилии рейтинговых кандидатов от блока “Мой шаг”
Пришедшая на избирательный участок 25/46 в Ташире Анаит Аветисян заметила, что на избирательном бюллетене блока “Мой шаг” отсутствуют фамилии рейтинговых кандидатов от этой политической силы.
“Собираясь выбрать кандидата, я заметила, что на бюллетене отсутствуют фамилии. Я поняла, что это ошибка и попросила поменять бюллетень”,- рассказала Анаит Аветисян.
Председатель избирательной комиссии Кнарик Авдалян заверила, что это недоразумение, которое сразу же было исправлено.