«Հայաէրոնավիգացիա»-ի ինքնամեկուսացված աշխատակիցների կորոնավիրուսի թեսթերի արդյունքները բացասական են
«Հայաէրոնավիգացիա» ՓԲ ընկերության վարչական շենքում ինքնամեկուսացված բոլոր աշխատակիցների կորոնավիրուսի թեսթերի արդյունքները բացասական են:
Այս մասին տեղեկացնում է Քաղաքացիական ավիացիայի կոմիտեն։ Կոմիտեի տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ «Ավիաբուժ» բ/կ ՓԲ և «Հայաէրոնավիգացիա» ՓԲ ընկերությունների համատեղ միջոցներով ախտահանվել է ընկերության վարչական շենքը՝ համապատասխան ախտահանիչ նյութերով: «Հայաէրոնավիգացիա» ՓԲ ընկերությունն անցնում է իր բնականոն աշխատանքին:
Ընկերությունը շնորհակալություն է հայտնում բոլոր աշխատակիցներին համավարակի այս դժվարին օրերին ցուցաբերած համախմբվածության, կարգապահության և իրենց պարտականությունների պատշաճ կատարման համար:

Результаты тестов самоизолированных армянских авиадиспетчеров оказались отрицательными
Результаты тестов на коронавирус всех сотрудников ЗАО “Армаэронавигация”, которые самоизолировались в административном здании компании, оказались отрицательными. Об этом сообщает Комитет гражданской авиации.
Согласно сообщению, в результате совместных действий медцентра “Авиабуж” и ЗАО “Армаэронавигация” здание административного здания было тщательно продезинфицировано. “Армаэронавигация” приступает к нормальной работе.
Компания выражает благодарность всем сотрудникам за проявленные в эти трудные дни пандемии консолидацию и дисциплину, а также за надлежащее выполнение своих обязанностей.