Ձեւավորվեց «Ժառանգության» նախընտրական շտաբը
«Ժառանգության» համամասնական ցուցակի առաջատար Րաֆֆի Հովհաննիսյանն այսօր հայտարարեց մայիսի 6-ին տեղի ունենալիք ԱԺ ընտրությունների նախընտրական շտաբի ձեւավորման մասին: Այն տեղակայվելու է Բաղրամյան պողոտայի եւ Մոսկովյան փողոցի հատման վայրում` Մոսկովյան 31, տարածք 172 հասցեում:
Շտաբի պետ է նշանակվել Խաչատուր Քոքոբելյանը, տեղակալներ` Գեւորգ Կալենչյանը եւ Հովհաննես Ղազարյանը: Քաղաքական խորհրդականներն են Կարապետ Ռուբինյանը, Ալեքսանդր Արզումանյանը եւ Ռուբեն Հակոբյանը, նախընտրական ծրագրի պատասխանատուն` Ստեփան Սաֆարյանը, մամուլի խոսնակը` Հովսեփ Խուրշուդյանը: ԿԸՀ-ում «Ժառանգության» ներկայացուցիչը կլինի Արմեն Թորոսյանը, կամավորականների աշխատանքի համակարգողները` Անուշ Սեդրակյանն ու Սուսաննա Բարխուդարյանը:

Heritage Party leader Raffi K. Hovannisian today announced the opening of the party's Yerevan campaign headquarters, at 31 Moscovian Avenue,Suite 172, near the corner of Baghramian Boulevard and Moscovian Avenue.
Khachatur Kokobelyan has been appointed the head of Heritage headquarters, with vice-coordinators Gevorg Kalenchyan and David Arakelyan. Karapet Rubinyan, Alexander Arzoumanian, and Ruben Hakobyan have been appointed as political advisers. Stepan Safaryan will assume responsibility for the electoral program, while Hovsep Khurshudyan will remain the party speaker.
Armen Torosyan is the Heritage representative at the Central Electoral Commission. Anush Sedrakyan and Susanna Barkhudaryan will coordinate the team of volunteers.